Xodimlarni izlash, tanlash va moslashtirish boʼyicha ixtisoslashgan professional tashkilotlar diqqatiga
Oʼzbekiston Respublikasi Prezidentining 2023-yil 18-avgustdagi PQ-283-son qarorida berilgan vazifalarni belgilangan muddatda va sifatli bajarilishini taʼminlash maqsadida “UzAssets investitsiya kompaniyasi” АJning mavjud boʼsh ish oʼrinlariga malakali va yetuk kadrlarni jalb etish uchun, xodimlarni izlash, tanlash va moslashtirish boʼyicha ixtisoslashgan professional tashkilotlarni jalb qilish boʼyicha, Oʼzbekiston Respublikasining “Davlat xaridlari toʼgʼrisida”gi Qonuni talablariga muvofiq, elektron shaklda (“https://etender.uzex.uz” maxsus internet portalida) eng yaxshi takliflarni tanlash boʼyicha 2023-yil 6-oktabrda tanlov eʼlon qilindi.
Tanlovda qatnashish shartlari bilan ushbu https://etender.uzex.uz/lot/307051 havola orqali tanishishingiz va ishtirok etishingiz mumkin.

To ensure timely and high-quality implementation of the assigned tasks specified in № PD-283 dated August 18, 2023, as well as to attract qualified and experienced personnel for existing vacancies, it is planned to attract«UzAssets Investment Company» JSC by the requirements specified in the Law of the Republic of Uzbekistan “On public procurement”, professional organizations, specializing in the selection, attraction, and adaptation of personnel.
In this regard, on October 6, 2023, a competition was announced to select the best proposals (on a special Internehttps://etender.uzex.uz/lot/307051t portal - “https://etender.uzex.uz”) in electronic format.
You can take part and familiarize yourself with the terms of the competition using this link: https://etender.uzex.uz/lot/307051.