Xodimlarni izlash, tanlash va moslashtirish boʼyicha ixtisoslashgan professional tashkilotlar diqqatiga
Oʼzbekiston Respublikasi Prezidentining 2023-yil 18-avgustdagi PQ-283-son qarorida berilgan vazifalarni belgilangan muddatda va sifatli bajarilishini taʼminlash maqsadida “UzAssets investitsiya kompaniyasi” АJning mavjud boʼsh ish oʼrinlariga malakali va yetuk kadrlarni jalb etish uchun, xodimlarni izlash, tanlash va moslashtirish boʼyicha ixtisoslashgan professional tashkilotlarni jalb qilish boʼyicha, Oʼzbekiston Respublikasining “Davlat xaridlari toʼgʼrisida”gi Qonuni talablariga muvofiq, elektron shaklda (“https://etender.uzex.uz” maxsus internet portalida) eng yaxshi takliflarni tanlash boʼyicha 2023-yil 6-oktabrda tanlov eʼlon qilindi.
Tanlovda qatnashish shartlari bilan ushbu https://etender.uzex.uz/lot/307051 havola orqali tanishishingiz va ishtirok etishingiz mumkin.

Вниманию профессиональных организаций, специализирующихся на подборе, привлечению и адаптации сотрудников
В целях обеспечения своевременного и качественного выполнения поставленных задач, указанных в № ПП-283 от 18-августа 2023-года., а также для привлечения квалифицированных и опытных кадров на имеющиеся вакансии АО «Инвестиционная компания UzAssets» планируется привлечь в соответствии с требованиями, указанными в Законе Республики Узбекистан «О государственных закупках», профессиональные организации, специализирующиеся на подборе, привлечении и адаптации персонала.
В связи с этим, 6-октября 2023-года объявлен конкурс по отбору лучших предложений (на специальном интернет-портале -“ https://etender.uzex.uz ) в электронном формате.
Срок проведения конкурса до 20-октября 2023-года в 16:30 часов. Принять участие и ознакомиться с условиями конкурса Вы можете по этой ссылке etender.uzex.uz/lot/307051.