Bizning jamoa

Baxtiyor Rustamov Xususiylashtirish departamenti

Baxtiyor Rustamov

Xususiylashtirish departamenti

Xususiylashtirish departamenti boshlig'i 

Telefon raqami : 71-259-22-40

El/pochta manzili : b.rustamov@uz-assets.uz

Mullajonov Abror Xususiylashtirish departamenti boshlig'i o'rinbosari

Mullajonov Abror

Xususiylashtirish departamenti boshlig'i o'rinbosari

Oziq-ovqat tarmog'idagi aktivlarni sotishni tashkil etish guruhi loyiha rahbari.

Telefon raqami : 71-259-22-40

El/pochta manzili : a.mullajonov@uz-assets.uz

Omonov Tehron Xususiylashtirish departamenti

Omonov Tehron

Xususiylashtirish departamenti

Oziq-ovqat tarmog'idagi aktivlarni sotishni tashkil etish guruhi yetakchi mutaxassisi.

Telefon raqami : 71-259-22-40

El/pochta manzili : t.omonov@uz-assets.uz

Jo'rayev Firuz Xususiylashtirish departamenti

Jo'rayev Firuz

Xususiylashtirish departamenti

Xizmatlar va moliya sohasi aktivlarini sotishni tashkil etish guruhi loyiha rahbari

Telefon raqami : 71-259-22-40

El/pochta manzili : f.jurayev@uz-assets.uz

Gaipov Jaloliddin Xususiylashtirish departamenti 

Gaipov Jaloliddin

Xususiylashtirish departamenti 

Xizmatlar va moliya sohasi aktivlarni sotishni tashkil etish guruhi yetakchi mutaxassisi.

Telefon raqami : 71-259-22-40

El/pochta manzili : j.gaipovv@uz-assets.uz

Salimova Yuliya Xaytmuradovna Xususiylashtirish departamenti

Salimova Yuliya Xaytmuradovna

Xususiylashtirish departamenti

Xizmatlar va moliya sohasi aktivlarni sotishni tashkil etish guruhi yetakchi mutaxassisi

Telefon raqami : 71-259-22-40

El/pochta manzili : y.salimova@uz-assets.uz

Abduraimov Bobomurod Xususiylashtirish departamenti

Abduraimov Bobomurod

Xususiylashtirish departamenti

Yoqilgʼi-energetika va kimyo tarmogʼidagi aktivlarni sotishni tashkil etish guruhi bosh mutaxassisi.

Telefon raqami : 71-259-22-40

El/pochta manzili : b.abduraimov@uz-assets.uz

Zaripov Dilmurod Baxromovich Xususiylashtirish departamenti

Zaripov Dilmurod Baxromovich

Xususiylashtirish departamenti

Yoqilgʼi-energetika va kimyo tarmogʼidagi aktivlarni sotishni tashkil etish guruhining 

bosh mutaxassisi

Telefon raqami : 71-259-22-40

El/pochta manzili : d.zaripov@uz-assets.uz

Нажмите на кнопку ниже, чтобы прослушать текст Powered by GSpeech